"تجزیه و تحلیل وب سایت" بخش مهمی از روند جستجوگرها برای ردیابی در وب سایت و اندازه گیری ترافیک از نظر کمی و کیفی در وب سایت است .
اینکه وب سایت شما چگونه کار میکند ؟ 
چگونه می توان حضور آنلاین وب سایت خود را در موتورهای جستجو افزایش داد؟
 
پاسخ های این سوالات کلیدی زمانی اتفاق می افتد که یک تحلیل قابل توجه از وب سایت خود داشته باشیم 
پس از تجزیه و تحلیل یک وب سایت ما اهداف بلند مدت و کوتاه مدت کسب و کار را تعیین می کنیم.

کاوش رایان دقیقا چه کاری انجام میدهد ؟
در کاوش رایان ما ماهیت و رفتار هر عنصر صفحات وب و الگوریتم موتور جستجو و نیز تعاملات آنها را تجزیه و تحلیل می کنیم. به عنوان یک فرایند کاملا فکری، ما در 5 بخش مهمترین این موارد را مرور میکنیم :

طراحی:  برای ایجاد یک وب سایت به سادگی SEO ما باید در طراحی وب سایت نیز تمرکز کنیم. آیا طراحی سطح مناسب اثربخشی، پیچیدگی و دسترسی در منطقه بازار را ارائه می دهد؟ ما پاسخ های طراح وب سایت و کاربر را تجزیه و تحلیل می کنیم. طراحی قابل دسترس در جستجوگرها می تواند نیاز مشتریان را تامین نماید 
adasd.jpg
فنی: وب سایت شما برای بارگیری در موتورهای جستجو آماده است؟ آیا وب سایت شما دارای استانداردهایی با کیفیت بالا است؟ آیا وب سایت شما جنبه رقابتی دارد؟ ما تمام این عوامل را تجزیه و تحلیل می کنیم و مشتری را از این مسائل فنی در وب سایت راهنمایی می کنیم.
popl.jpg
قابلیت استفاده: آیا می تواند بازدید کنندگان وب سایت همان اطلاعات را در همه مرورگر ها پیدا کند؟ آیا وب سایت شما به بازدید کننده کمک می کند تا به درستی مکان خود را بیابد ؟ آیا بازدید کننده به درستی با استفاده از فرم ها و یا از طریق ایمیل با شما ارتباط برقرار می کند؟ ما این عوامل مهم را برای وب سایت شما تحلیل می کنیم. اگر یک وب سایت در عامل قابلیت استفاده قرار گیرد، می تواند از بسیاری از وب سایت های دیگر در مسابقه رتبه بندی بهتر عمل کند. خدمات تجزیه و تحلیل وب سایت ما به شما کمک می کند که کلمات کلیدی مورد نظر را شناسایی کنید که می توانید آنها را با توجه به نیاز مورد بررسی مورد استفاده قرار دهید.
photo-1417733403748-83bbc7c05140.jpg
محتوا: آیا زبان مورد استفاده شما کاربر پسند است؟ آیا وب سایت شما یک محتوای منحصر به فرد دارد؟ از آنجایی که بسیار مهم است که یک محتوای منحصر به فرد داشته باشیم، محتوای وب سایت را نیز تحلیل می کنیم.
pojhg.jpg
بهینه سازی وب سایت: آیا وب سایت شما دارای کلمات کلیدی هدف است؟ آیا وب سایت شما دارای تگ های بالا بر روی تصاویر است؟ دامنه شما چقدر است؟ رقیب واقعی شما چه کسی است و چه قدرتی دارد؟ تعدادی از عوامل وجود دارد که ما در این بخش تحلیل می کنیم و توصیه می کنیم که در وب سایت خود اعمال کنید، 
seoimage.jpg
شرح خدمات آنالیز و تحلیل وب سایت در حامد پردازش به شرح زیر می باشد :
• بررسی ساختار وب سایت و جایگاه آن در گوگل
• بررسی و اصلاح محتوای درون وب سایت 
• بررسی و اصلاح عنوان و متاتگ ها
• آنالیز کلمات کلیدی و بکاربردن آن در محتوای وب سایت
• مشاوره و اصلاح لینک های داخلی و خارجی
• مشاوره جهت ایجاد لینک و افزودن به دایرکتوری ها
• نصب و آموزش گوگل آنالیتیک و ارسال گزارش ماهیانه
• نصب و آموزش گوگل وبمستر
• تهیه نقشه سایت
• پشتیبانی آنلاین

در واقع تحلیل سایت به شما امکان می دهد سایت خود را آنالیز کرده و بتوانید فرصت های تجاری را برای خود به همراه آورید.